Küpsiste kasutamine

See veebisait kasutab küpsiseid. Küpsiseid saab kasutada teabe kogumiseks näiteks selle kohta, millist lehte olete külastanud, milliseid veebilehti olete sirvinud ja millal, millist brauserit kasutate, monitori eraldusvõimet ja opsüsteemi ning arvuti IP-aadressi.

Küpsisteabe abil on Würth AS ja tema partnerid võimelised teenuse külastajate arvu jälgima ja seda külastajatele paremaks teenindamiseks arendama. Lisaks võivad Würth AS partnerid reklaamide sihtimiseks kasutada küpsiseid, mis koguvad teavet külastaja külastuste kohta sellel ja muudel saitidel. Külastajal on võimalus küpsiste kasutamine blokeerida, muutes oma brauseri sätteid nii, et brauser ei luba küpsiste salvestamist. Mõne teenuse puhul võib küpsiste kasutamise blokeerimine teenuse funktsionaalsust mõjutada.

Google Analytics

See veebisait kasutab teenuse Google Analyticsi funktsioone. Teenusepakkuja on Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, USA. Teenus kogub kasutajate anonüümseid külastusandmeid. Kogutud andmed on meie, kui selle veebisaidi operaatori jaoks anonüümsed. Andmeid säilitab ja töötleb Google. Google Analyticsi kasutajaandmete töötlemise kohta lisateabe saamiseks lugege Google'i privaatsuseeskirju: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=et Kui te ei soovi ühte või mitut Google'i funktsiooni kasutada, saate need programmide seadetes keelata saidil http://www.google.com/settings/ads Lisateavet Google'i küpsiste kasutamise ja Google'i privaatsuseeskirjade kohta leiate veebisaidilt http://www.google.com/privacy/ads/.

Facebook Pixel

See veebisait kasutab teenuse Facebook Pixel funktsioone. Teenusepakkuja on Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA. Teenus kogub kasutajate anonüümseid külastusandmeid mis on tulnud Facebookist meie kodulehele. Selle tulemusel saab Facebooki reklaamide tõhusust statistilistel ja turu-uuringu eesmärkidel hinnata ning tulevasi reklaamimeetmeid optimeerida. Kogutud andmed on meie, kui selle veebisaidi operaatori jaoks anonüümsed. Andmeid säilitab ja töötleb Facebook, nii et ühendus vastava kasutajaprofiiliga on võimalik ja Facebook saab vastavalt Facebooki andmete kasutamise juhistele kasutada andmeid oma reklaami eesmärgil. See võimaldab Facebookil lubada reklaamide paigutamist Facebooki ja väljaspool Facebooki. Veebisaidi operaatorina ei saa me nende andmete kasutamist mõjutada. Lisateavet oma privaatsuse kaitse kohta leiate Facebooki andmekaitse infost: https://www.facebook.com/about/privacy/

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega

Rohkem infot